Brawl Stars na komputery PC Nie wiesz jak uruchomić Brawl Stars na PC? Tutaj dowiesz się jak!Nie każdy lubi mały ekran. Lubię grę Brawl Stars, ale lubię też grać na większym ekranie w komfortowych warunkach. Uruchamiam więc tą grę na komputerze PC, podpinam do tego pad z XBox One i teraz to jest to czego szukałem :)

Jeśli macie tak jak ja to tutaj zamieszczam krótki filmik jak można to osiągnąć.
Poniżej zamieszczam także plik konfiguracyjny do pada, który można zaimportować do emulatora BlueStacks tak żeby łatwo grało się padem. Ta konfiguracja jest przeznaczona wyłącznie pod grę Brawl Stars.

Plik konfiguracyjny do Gry Brawl Stars na emulator BlueStacks (v5, Pie 64 bit) do pada od XBox One
(pobieramy wybierając prawy klawisz myszy - zapisz link jako)

Dzięki takiej konfiguracji mamy następujące sterowanie:
- lewa gałka - sterowanie przemieszczaniem się postacią,
- prawa gałka kierowanie kierunkiem strzału,
- X - strzał zwykły,
- A - doładowanie,
- B - wywołanie dodatkowych właściwości gracza (oraz wybranie GRAJ jeśli znajdujemy się na odpowiedniej planszy),
- Y - wybranie zagraj ponownie (jeśli znajdujemy się na odpowiedniej planszy).
Na filmiku daje przykład zamiany przycisku X na RT.

Film pokazujący krok po kroku proces instalacji konfiguracji gry Brawl Stars na emulatorze BlueStacks wraz z padem XBox One.

Komentarze

  • fajna gra polecam

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!