Brawl Stars na Android Nougat Nowa wersja Brawl Strars nie da się już uruchomić na Androidzie w wersji 7 (czyli Nougat)Od niedawna (może tak od połowy października 2022 r.) Brawl Stras nie daje się już uruchamiać na urządzeniach, na których jest wgrany system Android w wersji Nougat (7). Dla tej wersji pojawiał się najpierw jakiś dziwny komunikat o konieczności reinstalacji gry co niestety i tak nie naprawiało problemu. Jak się szybko okazało firma Supercell wydała wersję, która nie działa już na Androidzie 7 (nougat).

Dla użytkowników, którzy korzystają z platformy BlueStacks konieczne stało się zainstalowanie wersji 5 a w niej uruchamianie systemu Pie 64 (9).
Po tym zabiegu ponownie da się grać w Brawl Stras.

Dlaczego Brawl Stras nie działa już na Blue Stacks w wersji Nougat?
Pewnie podyktowane to zostało względami technicznymi i potrzebą wykorzystania API z nowszej niż Nougat wersji. Android Nougat nie jest już najnowszym systemem, został wydany w sierpniu 2016 r.. Prawdopodobnie gra działa jeszcze na wersji Oreo (data wydania sierpień 2017 r.), ale na pewno działa na wersji Pie (czyli Android 9), który został wydany w sierpniu 2018 roku.

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!