Worms 3 - za darmo na iPad i iPhone

Być może to chwilowe, być może na dłużej, ale firma Team17 udostępniła za darmo grę Worms w wersji 3 na system iOS, czyli na tablety iPad i smartfony iPhone. Przykładowo ta gra na urządzenia z Androidem kosztuje około 20 zł, więc chyba warto zagrać jeśli ktoś ma zabawki z logo nadgryzionego jabłka.

Wormsy to bardzo leciwa już gierka (tzn. pierwsze wydanie). Jest chyba tak stara jak komputery PC. No może nie aż tak ;) Ma swoje lata, ale ciągle zarówno jej kolejne wersje jak i pierwowzór są darzone dużą sympatią wśród graczy.

Małe robaczki, które potrafią nieźle przywalić sobie nawzajem, korzystając z śmiercionośnej broni plus zabawne okrzyki dają niesamowity klimat i chęć zabawy razem z nimi.

Podstawową zasadą gry jest unicestwienie przeciwnika. Sterujemy jednym z naszych odważnych bohaterów i ustawiając odpowiednio broń musimy wycelować w naszego sąsiada. Najlepiej tak żeby się już nie podniósł.

Oczywiście mamy do dyspozycji cały arsenał różnej broni a postacie naszych bohaterów mają różne cechy. Zabawa może być przednia :)

Gra na iOS: Worms 3

03-08-2015 Marcin

Komentarze

  • fajna wjasinie \

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!