Metro 2033 za darmo Jeszcze tylko chwilkę grę można za darmo przypisać do swojego konta tym razem na Steam. Tylko do 15 marca, do godziny 10, br. można kupić za całe 0 zł grę Metro 2033.Choć produkcja ma już całkiem sporo lat bo wydana została w roku 2010, to nadal cieszy bardzo fajną grafiką przy niezbyt dużych wymaganiach jak na obecne warunki.

Patrząc na to, że bieżący rok zaskoczył wszystkich cenami dobrych kart graficznych, za które trzeba całkiem słono zapłacić, nawet za starsze modele, co spowodowały wzrosty kryptowalut (takie uproszeczenie ;)), dobrze jest zagrać w pozycję, która będzie się dobrze prezentować nawet na karcie z 1GB pamięci RAM.
Nie, nie trzeba tutaj nawet 4GB, ani też zwłaszcza 8GB, które są cenne dla tzw. górników ;)

Grę można znaleźć i kupić za 0 zł (tylko do 15.03.2021 r.) tutaj:
https://store.steampowered.com/app/43110/Metro_2033

Metro 2033 to horror a zarazem strzelanka FPS, w którym musimy zwyczajnie przeżyć.

Ciekawa atmosfera stworzona przez ukraińskie studio, ukazują nam postapokaliptyczny świat, którego centrum nagle znajduje się w moskiewskim metrze bo to właśnie tutaj schronili się ostatni, którzy przeżyli zagładę nukleraną.
Gra opiera się na książce o tym samym tytule.

Wcielamy się w Artema, młodego żołnierza, który będzie strzegł społeczności chroniącej się w metrze przed mutantami.

Świetna grafika i ciekawy świat w darmowej grze to coś co lubimy.
Polecamy grę jednak tylko dla starszych graczy: 16+.

Komentarze

  • kce graci w to gre fajnie wygloda zobaczymy czy jest taka ja na obrasku

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!