Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator to ciągle ciekawa pozycja. Na naszej stronie znajdziecie wersję demonstracyjną. Jest także inna ciekawa wiadomość: grę obecnie można kupić w pełnej wersji za kilka złotych.Czy warto zagrać jeszcze w Euro Truck Simulator? Na to pytanie odpowiedź musicie znaleźć sami. Ja mogę tylko zasugerować, że według mnie to nadal bardzo fajna propozycja, także dlatego, że na dzień dzisiejszy, pełną wersję tę gry w postaci klucza na platformę Steam można kupić za niecałe sześć złotych.

Link do sklepu z pierwszą wersją Euro Truck Simulator znajduję się tutaj:
https://www.kinguin.net/category/3167/euro-truck-simulator-steam-key?r=67949

Grę zna z pewnością całkiem spora liczba graczy. Ma ona już swój wiek, jednak nadal miło się wsiada do zakupionej ciężarówki i jeździ w celach zarobkowych po zachodniej oraz centralnej części Europy.
Zarabiamy tutaj tylko wirtualne Euro, ale za te pieniądze możemy sobie nabyć lepsze, bardziej wszechstronne i wygodne ciągniki, do których będziemy podpinali naczepy pełne przeróżnych towarów.

Na początek dostajemy 100 tysięcy euro. Za tę kwotę musimy zakupić ciągnik. Taka maszyna kosztuje nie mało, ale damy radę nawet za stówkę ;)

Zaraz po zakupie wybieramy zlecenie, zabieramy towar i w trasę. W trakcie trasy musimy zadbać o to żeby nie zabrakło nam paliwa, musimy uważać żeby nie było żadnej stłuczki, bo to wiąże się ze stratami niestety...
Zwracamy uwagę na światła, tutaj także możemy dostać po kieszeni jak przejedziemy z towarem na czerwonym świetle.
Kolejną rzeczą jest to, że gdy trasa jest długa, dobrze jest gdzieś zaparkować i się przespać, wszystko po to żebyśmy nie zasnęli przez przemęczenie za kółkiem.

Jak tylko dowieziemy towar pod wskazany adres, zaparkujemy w odpowiednie miejsce, co wcale nie jest takie łatwe, możemy odebrać zarobione pieniążki i... wyruszyć w kolejną trasę, żeby zarobić na lepszą maszynę.

Prowadzenie dużego auta to naprawdę spora przyjemność :)

Gra ma możliwość współpracy z padem od Xboxa 360. Działa także z padem od Xbox One a co za tym idzie także Xbox Series. Mi niestety nie udało się poprawnie skonfigurować pada żeby było to grywalne, zmiana kierunku poprzez pad była zbyt czuła i delikatne dotknięcie drążka za bardzo kręciło kierownicą.
Da się jednak jeździć dość sprawnie i z całkiem dobrą czułością z wykorzystaniem myszki oraz klawiatury.

Przed zakupem pełnej wersji dobrze jest sobie przetestować demko, które jest do pobrania z naszej strony:
Euro Truck Simulator.

Polecamy!

Subskrybuj nasz kanał :)Poniżej Lets Play tej gry zamieszczony na YouTube

Komentarze

  • cześć
  • gra git

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!