Darmowa gra - The Bridge Kto lubi darmowe gry ten dobrze trafił. EpicGames daje czasem coś ciekawego.Do 30 stycznia br. taką całkowicie darmową grą jest The Bridge. Czy to fajna gra? Przyznam się, że w moim typie raczej nie jest, ale może komuś się spodoba. Na Steam kosztuje obecnie 5,39 zł więc szału nie ma. Normalnie na Epicgames kosztuje ok 36 zł. Gra ma sporo pozytywnych recenzji, ma jednak już swój wiek bo data wydania sięga minimum roku 2013.

The Bridge to gra logiczna, w której podstawą są prawa fizyki, na które mamy całkiem spory wpływ bo możemy sprawić, że wszystko stanie na głowie. Dosłownie.
Celem gry jest rozwiązywanie różnych logicznych łamigłówek z wykorzystaniem oddziaływania grawitacji. Ma ona bardzo specyficzną, szarą, kreśloną ołówkiem, grafikę.

Żeby zainstalować grę musimy najpierw zainstalować klienta EpicGames.com.

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!