Borderlands 2 - kolejny hicior od Epica za free! Borderlands 2 a także Borderlands: THE PRE-SEQUEL w zestawie jako Borderlands: THE HANDSOME COLLECTION, kolejne fajne gry za darmo, tylko teraz :)Wskazany zestaw Borderlands, wyceniany normalnie na 278,90 zł, Epic Games Store daje teraz za darmoszkę więc polecamy :).

Wystarczy przejść na poniższą stronę:
https://www.epicgames.com/store/pl/bundles/borderlands-the-handsome-collection
Tutaj możemy nabyć te gry za jedyne 0 zł, kto by się nie skusił? Warto przynajmniej spróbować czy gra nam się spodoba. Pamiętajmy tylko, że gra jest za darmo, to fakt, ale tylko do 4.06.2020 r., godz. 17:00.

Czym jest Borderlands? To postapokaliptyczna strzelanka (FPS), w której akcja ma miejsce w otwartym świecie a sama gra ma także elementy RPG. Borderlands wyróżnia się komiksową grafiką. Czy to dobrze? To już każdy musi ocenić samodzielnie.
Bez wdawania się w szczegóły, gra Borderlands: THE PRE-SEQUEL to oczywiście kontynuacja serii, której akcja toczy się pomiędzy wydarzeniami pierwsze i drugie części gry.

Nie da się ukryć, że gra Borderlands 2 jest wciąż niesamowitym hitem, jest to najlepiej sprzedająca się gra wydana przez 2K Games.

Na koniec jeszcze jedna kwestia: niech nikt się nie zdziwi jak zobaczy w grze reklamę Borderlands 3, w końcu to kolejna część i chyba nikomu to nie przeszkodzi w świetnej zabawie.
28-05-2020 Marcin

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!