Bardzo fajne gry - między innymi DiRT 3 i Showdown Niesamowita okazja, jeszcze przez ponad sześć godzin na HumbleBundle.com można za maksimum 6 dolarów nabyć paczkę świetnych gier firmy Codemasters.
Mamy tutaj gry: DiRT Showdown, DiRT 3, Overlord II a także Overlord, Overlord: Raising Hell DLC, Operation Flashpoint: Red River, Operation Flashpoint: Dragon Rising, Rise of the Argonauts.Za niewielkie pieniądze mamy więc paczkę świetnych a przy tym dość różnych gier.

Istotą sklepu HumbleBundle.com jest to, że za niektóre oferty płaci się dość dowolną sumę. Można zapłacić 50 dolarów ale można także zapłacić 1 dolara. Wszystko zależy od tego jakie mamy fundusze oraz jak cenimy daną grę.

Tym razem mamy paczkę pięciu gier za które możemy zapłacić 1 dolara: Overlord, Overlord: Rising Hell DLC, Operation Flashpoint: Red River, Operation Flashpoint: Dragon Rising, Rise of the Argonauts. Jeśli jednak zapłacimy co najmniej sześć dolarów to otrzymamy pełną paczkę ośmiu gier, czyli dodatkowo najcenniejsze obecnie pozycje: DiRT Showdown, DiRT 3, Overlord II.
Wszystkie gry otrzymamy poprzez konto Steam, w sposób elektroniczny.

Żeby decyzja o zakupie była łatwiejsza, kilka słów o każdej z gier:

Overlord, Overlord: Raising Hell DLC, Overlord II - to gry, w których uczestniczymy z perspektywy trzeciej osoby. Wcielamy się w bohatera spod ciemnej gwiazdy. Towarzyszą nam a jednocześnie słuchają, zastępy niezbyt uprzejmych i nie za bardzo kumatych stworków.

Operation Flashpoint: Red River, Operation Flashpoint: Dragon Raising - to klasyczne strzelanki, wcielamy sie w role żołnierza i wykonujemy zlecone misje.

Rise of the Argonauts - jest to gra RPG pełna krwi i przemocy, która nawiązuje do mitologii greckiej. Mamy tu sporo prostych walk na włócznie i miecze.

DiRT Showdown, DiRT 3 - to oczywiście świetne pod każdym względem samochodówki będące niejako przedłużeniem serii Colin McRae.

Gry można nabyć tutaj: HumbleBundle.com
06-02-2014 Marcin

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!