Armored Warfare (czołgi, gra podobna do World Of Tanks) Zabawa w prowadzenie maszyn rolniczych, jazda samochodem ciężarowym to fajna sprawa. Jednak prawdziwa zabawa zaczyna się gdy pojazdem, którym operujemy będzie... czołg. Tak, idziemy na wojnę.Wcielamy się w czołgistę i wpajamy do 15 osobowej drużyny. Sterujemy jednak jednym czołgiem i bierzemy udział w bitwie. Pomiędzy bitwami możemy zmieniać wyposażenie czołgu a nawet całą maszynę.
Grafika jest bardzo ciekawa a sama grywalność duża. Każdy kto grał w World Of Tanks będzie wiedział o co chodzi.
Armored Warfare to gra kliencka co oznacza, że żeby w nią zagrać musimy najpierw ją pobrać i zainstalować. Nie minie nas też rejestracja. Jednak po rejestracji mamy dobrą zabawę w grę wojennej w której główną bronią będą czołgi.

Tę darmową grę można pobrać tutaj: Armored Warfare (klikamy "ZAGRAJ ZA DARMO", rejestrujemy się a następnie pobieramy stąd grę i ją instalujemy).

Jeśli nie mamy pewności czy gra się nam spodoba tutaj jest recenzja wideo.

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!