Ghost Busters 3D W grze jesteśmy łowcą duchów. Naszym zadaniem jest uch wyłapanie, musimy jednak uważać żeby nie stało się odwrotnie. Fabuła opiera się na filmie o podobnym tytule.
Grafika prezentuje się dość ciekawie, jednak sterowanie może na początku przysporzyć nieco kłopotów.W GhostBusters3D Używamy klawiszy AWSD do poruszania się, spacji do wyrzucania pochłaniacza duchów a myszką kierujemy promieniem.
09-09-2009 Marcin

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!