Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Iron Heart 2: Underground Army
Iron Heart 2: Underground Army
Wielkość: 99.44 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 29-11-2017
Pobrań: 19
Iron Heart 2: Underground Army, czyli Żelazne Serce: Podziemna Armia to już druga część gry z serii Iron Heart. Możemy się tu bawić w kolejnej bardzo fajnej grze typu Tower Defense. Oczywiście jeśli lubimy tego typu gry to możemy się tu czuć jak ryba w wodzie. Zasady są proste: nie dać dotrzeć wrogowi to naszej siedziby.

Prawda o grach typu Twoer Defense, także i o tej, którą udostępniamy, jest bardzo prosta i zaskakująca. W sumie to trochę dziwne dlaczego taka gra miałaby się podobać, bo może być dość monotonna i przewidywalna, jednak jest o dziwo? wciągająca...? Skąd ten fenomen? Pewnie z tego, że jednak ciągle w trakcie rozgrywki dodawane są nowe jednostki i możliwości a my za wszelką cenę chcemy się obronić...

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie grali w pierwszą część gry Iron Heart: ta gra jest standardowym przedstawicielem gatunku, budujemy wieżyczki, które strzelają do wrogich jednostek kierujących się w stronę naszej siedziby.
Mamy kilka rodzajów wieżyczek i możemy je rozbudowywać. Za każde zestrzelenie wrogiej jednostki otrzymujemy środki na zakup kolejnych naszych jednostek.

Tak to się mniej więcej kręci: wróg ma coraz bardziej odpornej jednostki, co chwila nowe, my także w trakcie kolejnych poziomów nabywamy większą moc i różne możliwości.

No i na koniec najlepsze: gra jest pełną wersją i za darmo.


 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...

Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność