Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Samochodowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Euro Truck Simulator 2
Euro Truck Simulator 2
Wielkość: 591.79 MB
Autor: SCS Software
Licencja: demo
Dodano: 26-02-2013
Pobrań: 27 649
Ta gra jest oczywiście następcą opisywanej wcześniej gry samochodowej Euro Truck Simulator. Sporo się zmieniło poczynając od wielkości pliku instalacyjnego (jest teraz około pięć razy większy) poprzez efekty graficzne i dźwiękowe aż po cały silnik graficzny. Gra jest teraz jeszcze bardziej rozbudowana i może dostarczyć jeszcze więcej zabawy. Nawet wersja demo, która jest tutaj udostępniona do pobrania może dostarczyć sporo wrażeń.

Grafika gry jest pełna szczegółów a sam silnik nie wymaga co prawda monstrualnego komputera z najnowszą kartą graficzną to jednak ma spore wymagania dotyczące mocy obliczeniowej. Minimum to karta GeForce 7600GT, 2GB RAM i procesor Dual Core 2,4 GHz (oczywiście zarówno procesor jak i karta mogą być ze stajni AMD).

W grze można wybrać realne modele ciężarówek marek Renault, Scania czy też Man. Same trasy także są dość realne. Mamy tutaj poza miastami państw europejskich także i polskie miasta: Wrocław i Poznań.

Naszym zadaniem w grze jest zarabianie pieniędzy poprzez przewóz różnych materiałów pomiędzy miastami. Należy uważać na przestrzeganie przepisów bo przykładowo przejechanie drogi na czerwonym świetle od razu kończy się mandatem.
Jako, że kierujemy bardzo dużym samochodem należy także rozważyć ostrożne skręty bo może się to skończyć wywróceniem auta.

Atutem gry jest możliwość podglądu ciężarówki z każdej strony zarówno na postoju jak i w trakcie jazdy (klawisze 1 lub 2 lub 3 plus prawy klawisz myszy w celu uzyskania efektu ruchomego widoku przy poruszaniu myszką).

Mamy tu do czynienia z wielojęzyczną wersją zawierającą również język polski. Jako ciekawostkę można dodać, że jest tutaj także tzw. gwara śląska co może ucieszyć ślązaków.

W wersję demo wystarczy wpisać zakupiony klucz licencyjny żeby uzyskać dostęp do pełnej wersji. Pełną wersję można nabyć ze strony producenta gry, obecnie w cenie około 120 zł.


Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • Super tylko szkoda że demo
 • dlaczego mi wyskakuje jakieś the sepu files are corrumper. ?
 • jest to demo? trzeba mieć klucz?


 • mi sie ładowało 10 min
 • Bo macie xp 2000
 • Koledzy odpiszcie mi czy do tego trucka klucz licencyjny ?
  Będe bardzo zadowolnoy odpowiedzioł
 • mi sie szciągało 3h
 • misie ładowało 9min
 • Zajefajna gierka Polecam!!!!!!!!!! ;)
 • Jak ją ściągnąć?

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...


Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność