Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Egzotyczna Farma
Egzotyczna Farma
Wielkość: 65.99 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 26-03-2013
Pobrań: 6 515
Egzotyczna Farma (Egzotic Farm) to dość typowa gra farmerska z tym, że uprawiamy egzotyczne rośliny.

Gra rozpoczyna się od tego, że małżeństwo, Jill i Phooey, będące na wakacjach, odwiedza w ramach wycieczki wyspę, na której mieszka tylko jeden człowiek - poszukiwacz skarbów. Na wyspie znajduje się także opuszczona farma, która niegdyś dostarczała żywność do pobliskich hoteli.

Jill tak się podoba na wyspie, że postanawia tam zacząć uprawiać egzotyczne rośliny i hodować zwierzęta. Mąż Jill nie jest do tego zbyt chętny ale w końcu daje się namówić do tego przedsięwzięcia, kupują farmę i zaczynają swoje farmerskie życie.

Naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę bohaterki i zajęcie się farmą. Początki są trudne bo to coś nowego, jednak gra pokazuje nam co mamy robić żeby uzyskać określone plony. Przygotowujemy ziemię i siejemy na niej owoce. Następnie je zbieramy. Mamy też kozę, która daje nam mleko.

Na początku siejemy owoce mandarynek (tangerine) oraz jabłek kawowych (java apple). Te owoce możemy przetwarzać do postaci dżemów lub jogurtów. Do wyprodukowania jogurtu potrzebne jest także mleko, które daje nam koza. Wraz z kolejnymi poziomami dochodzą dodatkowe owoce, zwierzęta a także maszyny. Żeby ukończyć dany poziom musimy wyprodukować określoną ilość owoców oraz pozostałych produktów. Często też trzeba dokupować dodatkowe maszyny oraz budynki.

Na farmie pracuje zwykle tylko Jill. Mąż Jill, Phooey, jeśli tylko jest wypoczęty a my go o to poprosimy, jest w stanie pomóc. Może podlać rośliny, które tego wymagają, zebrać owoce lub też podać wodę zwierzętom. Niestety szybko się męczy więc jego pomoc jest znikoma.

Po pewnym czasie okazuje się, że na wyspie jest także poszukiwacz skarbów McCoy i nie chce żeby farmerzy mieszkali na wyspie. Robi więc wszystko żeby przeszkodzić w prowadzeniu farmy. Napuszcza na farmę złodziei.

Gra bardzo ładnie prezentuje się od strony graficznej. Mamy bardzo kolorową grafikę oraz tematyczną muzykę. Jest to pełna wersja gry do pobrania całkowicie za darmo.

Jedynym mankamentem może być jedynie to, że gra jest w języku angielskim. Jednak szybko się okazuje, że program jest bardzo intuicyjny i łatwo dobrze się bawić nie znając angielskiego lub znając tylko jego podstawy.


  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • fajna ta gra
  • nic mi sie ni chce pobrać z tej strony
  • super ☻
  • mam nadzieje ze sie dobrze pobierze
  • fajna gra
  • superrrrrrrrrrrrrrr, fajowa gra

Dodaj komentarz


Parkour GO Parkour GO
Parkour GO to prosta gra, która daje szanse na nieco adrenaliny w trakcie wspinania się na wysokie, miejskie b...
Racing Impossible Racing Impossible
Racing Impossible to kolejna gra dająca możliwość zabawy poprzez uczestnictwo w wyścigach samochodowych (jedna...

Kontakt | Polecamy | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność