Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Command & Conquer Gold
Command & Conquer Gold
Wielkość: 597.43 MB
Autor: Westwood Studios
Licencja: freeware
Dodano: 29-10-2017
Pobrań: 84
Command & Conquer to klasyka gier - to gra strategiczna (RTS), która zadebiutowała w 1995 roku. To dość dawno i wydawałoby się, że taka gra nie może już teraz nic nam zaoferować. Jednak dla fanów serii oraz graczy, którzy lubią tego typu gry, udostępniona tutaj pełna, legalna wersji C&C może okazać się całkiem niezłą gratką.

Gra została udostępniona na licencji freeware przez producenta z okazji uczczenia 12-lecia serii. Działa ona dobrze nawet na Windows 10 choć czasem potrzeba włączyć lub wyłączyć opcje zgodności ze starszymi wersjami Windows. U mnie działa ona przy włączonej zgodności z Windows 8.

Instalację wykonujemy następująco: rozpakowujemy paczkę archiwum do dowolnego folderu i uruchamiamy instalator cc95v106c_r2_full.exe. Następnie po zakończeniu instalacji kopiujemy plik MOVIES.MIX do folderu z zainstalowaną grą (domyślnie c:\Westwood\C&C95).

Zgodność ze starszymi wersjami systemu operacyjnego włącza się poprzez wybranie pliku C&C95.exe znajdującego się w folderze instalacyjny prawym klawiszem myszki i wybranie właściwości a następnie zakładki zgodność. Tutaj odnajdziemy możliwość wyboru zgodności różnymi wersjami Windows.

Teraz jeszcze kilka słów na temat samej gry, dla młodszych graczy, którzy nie spotkali jej jeszcze na swojej drodze. Naszym zadaniem będzie zazwyczaj rozbudowa bazy, zbieranie surowców, trenowanie żołnierzy, budowa pojazdów, które utworzą armię w celu pokonania wrogów.
W każdej potyczce są co najmniej dwie strony konfliktu, które mają inne technologie oraz jednostki. Standardowo w kolejnych poziomach mamy coraz większą ilość budynków oraz lepsze jednostki.


 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...


Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność