Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
1912: Titanic Mystery
1912: Titanic Mystery
Wielkość: 66.34 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 19-11-2017
Pobrań: 46
1912: Titanic Mystery to kolejna gra, która podejmuje historię Titanica. W 100 rocznicę zatonięcia Titanica została wybudowana jego replika - Titanic II. Teraz właśnie wpływa w swój dziewiczy rejs, będzie płynąć dokładnie tą samą trasą co jego pierwowzór.
Żeby dowiedzieć się co z tego wyniknie trzeba zagrać w tą grę, która łączy w sobie elementy gry przygodowej z szukaniem ukrytych obiektów oraz rozwiązywaniem gier logicznych - różnych puzzli.

Ciekawa, choć niestety dość niskiej rozdzielczości, grafika, różne ciekawostki oraz szereg mini gier daje szansę na to, że gra może faktycznie nas sobą zainteresować. Do tego pomysł napisania nowej historii w połączeniu ze starymi zdarzeniami też wydaje się całkiem dobrym i ciekawym rozwiązaniem.

Historię tego coś się dzieje na Titanicu II poznajemy wraz z przechodzeniem kolejnych poziomów. Cała gra jest darmowa i udostępniona w pełnej wersji, nie musimy się zatem nawet zastanawiać czy warto spróbować tej gry, wystarczy ją pobrać.


   

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...

Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność