Fajne gry na telefon z Androidem » Pełne wersje gier

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Star Wars: Galaxy of Heroes (Gwiezdne Wojny)
Star Wars: Galaxy of Heroes (Gwiezdne Wojny)
Dodano: 30-11-2015
Przekierowań: 1 118
Zbliża się powoli kinowa premiera nowego filmu z serii Star Wars (Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy) w związku z tym także i w grach robi się nieco tłocznie. Polecana tutaj gra z tej serii to przednia zabawa, tym razem na urządzeniach mobilnych (na platformy iOS oraz Android). To darmowa gra z elementami mikropłatności inspirowana właśnie nowym filmem (The Force Awakens).

Gra jest strategiczną grą turową i choć nie brzmi to zbyt zachęcają,co to pomysł jest naprawdę fajny i nie trzeba lubić strategii żeby polubić tą grę.
Na początku z automatu wybieramy drużynę jasnej strony mocy. Żeby mieć drużynę musimy także mieć swoich bohaterów. Część z nich otrzymamy gratis w ramach rozgrywek a na część musimy sobie zapracować zwyciężając kolejne bitwy.
Żeby przejść na ciemną stronę mocy musimy dotrzeć przynajmniej do dwunastego poziomu.

Gra polega głównie na bitwach, w których każda z postaci ma swoją chwilę na strzał (bądź też skorzystanie z opcji dodatkowej jak np. przywrócenie energii). Kolejno nasi bohaterowie strzelają do przeciwnika. I tak Jedi mają swoje miecze świetlne, inne postacie posiadają natomiast łuki energetyczne czy też karabinki różnego rodzaju. Poza tym każda z postaci ma dodatkową właściwość, która ją w szczególności charakteryzuje. Może to być moc przywracania energii całej grupy lub też pojedyńczy strzał we wszystkich członków przeciwnika jednocześnie.
Po każdej wygranej bitwie otrzymujemy nagrody. Są to przedmioty dające nam doświadczenie, możliwość treningu swoich postaci oraz całych szereg rzeczy, które dają nam różne opcje w grze.

Cała gra jest naprawdę bardzo rozbudowana i potrzeba nieco czasu żeby wszystko ogarnąć. Jednak efekt jest niesamowity i naprawdę warto spróbować.

Wśród postaci z jasnej strony mocy możemy mieć w swojej drużynie Luka Skywalkere, Hana Solo i wiele, wiele innych. Spośród ciemnej strony z pewnością wyróżnia się Darth Vader.

Pomimo tego, że w grze są mikropłatności to na szczęście można grać bez korzystania z nich.

Poniższy link kieruje do gry w sklepie Google Play. Żeby pobrać grę na urządzanie firmy Apple wystarczy przejść tutaj.
  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!