Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Kingdom of Aurelia: Mystery of the Poisoned Dagger
Kingdom of Aurelia: Mystery of the Poisoned Dagger
Wielkość: 370.91 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 10-12-2016
Pobrań: 718
Kingdom of Aurelia: Mystery of the Poisoned Dagger to gra dająca szansę się wykazać w łączeniu poszczególnych elementów w logiczną całość. Szukamy różnych powiązań bo dojść do celu.

Historia rozpoczyna się następująco: księżniczka Aurelia dwanaście lat temu została porwana przez strasznego Tyranta. Uwięził on całą królewską rodzinę, jedynie Auerelii udało się uciec. Aurelia była szukana przez niemal dekadę. Ludzie już prawie zapomnieli, że księżniczka Aurelia kiedykolwiek istniała. Jednak nadszedł dzień, że wróciła. Z pomocą wielkiej wróżki Pharion wróciła do władzy poprzez zamach stanu.

W czasie gdy wszyscy świętowali powrót Aurelii pewien człowiek skaleczył księżniczkę w rękę. To sprawiło, że nagle zachorowała. Nieznajomy zdążył jednak uciec.

Naszym zadaniem jest wyjaśnienie zagadki i uratowanie księżniczki. W tym właśnie celu szukamy wskazówek i próbujemy ułożyć całą historię, która dotyczy rodziny królewskiej, w jedną całość.
Jest bardzo dużo opcji, każdą musimy przejrzeć i poszukać pasującej.

Gra dostępna jest w pełnej wersji, bez jawnych ani też ukrytych opłat.


   

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Nawigacja

Nasza społeczność