Gry do pobrania > Kulki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Gem Shop (sklep z biżuterią)
Gem Shop (sklep z biżuterią)
Wielkość: 10.74 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 16-08-2011
Pobrań: 8 674
Gem Shop to gra, która umożliwia połączenie zabawy zręcznościowej z grą logiczną. Celem gry jest tworzenie i sprzedaż biżuterii.
Żeby taką biżuterie stworzyć musimy zebrać odpowiednią ilość brylancików. Zbieramy więc paczki brylantów gdy tylko uda nam się zgrupować obok siebie co najmniej trzy w tym samym kolorze. Trzeba się przy tym spieszyć bo nasz klient bardzo się niecierpliwi. Za szybką obsługę zdobywamy poza pieniędzmi dodatkowe punkty, które możemy wymieniać na nowy towar lub rzeczy, które pomagają nam udobruchać klientów w przypadku gdy spóźniamy się z realizacją zamówienia na biżuterię.
Gra została przypisana do kategorii kulki gdyż grupowanie brylantów przypomina co do zasady grę w kulki co wymaga logicznego myślenia a w tej grze dochodzi jeszcze szybkość co wymaga zręczności.
Do pobrania jest wersja demo, która ma ograniczony do 30 minut czas gry. Pomimo prostoty jaką prezentuje gra, to ma ona jednak coś w sobie i jest zdecydowanie wciągająca.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Nie znam


  • chcem pograc

Dodaj komentarz


Bubble Shooter Classic Bubble Shooter Classic
Bubble Shooter Classic to gra w bąbelki (a może raczej gra w kulki, ciekawiej to brzmi ;)), która wbrew jej pr...
Bubble Match Bubble Match
Bubble Match to klasyczna gra zręcznościowo-logiczna, w której zbijamy kulki. Mamy działko, które strzela k...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!