Strona główna Gry do pobrania Gry na Androida Gry Online Najlepsze
Gry do pobrania
  Top download

  01. Gra Pou na komputer PC
  02. My Kingdom for the Pri...
  03. Instalacja gry Pou na ...
  04. Euro Truck Simulator
  05. Symulator Farmy 2013
  06. Need For Speed Carbon
  07. Kangurek Kao
  08. OpenArena (Quake)
  09. Star Wars Jedi Knight:...
  10. Medal of Honor Allied ...
  11. Fifa 2003
  12. Euro Truck Simulator 2
  13. Bus Driver
  14. Farming Simulator 2011...
  15. Police Supercars Racin...
  Polecamy

  01. Harry Potter
  02. SAMMY SURICATE
  03. Mario
  Nowości
  Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!
  Szukaj

  Wprowadź szukany wyraz bądź frazę:
  Wyniki wyszukiwania (11):

  1. Instalacja gry Pou na komputerze stacjonarnym PC - krok po kroku
  Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proces, krok po kroku wraz z przedstawieniem zrzutów ekranu z całego procesu instalacji. Przypomnę tylko, że Pou można standardowo uruchomić na telefon...
  2. Gra Pou na komputer PC
  Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie widzielibyśmy te programy na naszych stacjonarnych komputerach PC. Taką ciekawą aplikacją jest z pewnością Pou.

  Pou jest programem,...
  3. Ekipa Ratunkowa
  Na pobliskich wyspach przechodzi tornado siejąc spore zniszczenia. Gubernator powołuje ekipę ratunkową, której zadaniem jest uwolnienie mieszkańców oraz naprawa wyrządzonych uszkodzeń.
  Naszym zadaniem staje się kierowanie pracownikami ekipy w ten sp...
  4. Gry - kategorie
  W naszym serwisie są dostępne gry do pobrania (na komputery stacjonarne PC z systemem Windows), gry na telefon (z systemem operacyjnym Android) oraz przeglądarkowe gry flash (online).

  Gry do pobrania
  Gry dla dzieci Gry dla dziewc...
  5. Pou Sky Jump - odpowiednik Icy Tower
  Sky Jump dostępny w Pou jako mini gra to dość ciekawa kopia hitowej gry Icy Tower.

  Gra Icy Tower pierwotnie została wydana na komputer PC i pomimo tego, że dość trudno jest zajść wysoko, to same początki są łatwe. W grze komputerowej steruje...
  6. Flappy Bird w Pou to Jet Pou - tak tez można
  Chyba większość aktywnych graczy kojarzy grę Flappy Bird. Wydaje się, że jej popularność została znacząco podbita przez media. Autor tejże gry wydawał się być nieco przytłoczony jej popularnością, co podchwyciły media internetowe, dzięki czemu Flappy Bird ...
  7. Bawimy się z Pou - Hill Drive
  Pou to małe stworzonko, którym się mamy opiekować. Gra jest bardzo fajna już tylko dla samej opieki nad małym i miłym, choć niezbyt urodziwym, wirtualnym stworzeniem.
  Każdy kto się choć trochę się zaangażował w zabawę z Pou z pewnością chciałby spęd...
  8. Flappy Bird (Trzepoczący Ptak)
  Od niedawna bardzo popularną grą stała się prosta w konstrukcji i zasadach a jednocześnie bardzo trudna do przejścia gra: Flappy Bird (w wolnym tłumaczeniu niech będzie to Trzepoczący Ptak).

  Zanim wszyscy mogli ją zainstalować i zagrać w nią...
  9. Kids Slide Puzzle
  Kids Slide Puzzle to bardzo prosta co do zasad gra, głównie dla dzieci.

  Mamy tu rysunki, które są podzielone na dziewięć lub szesnaście części i na każdym brakuje jednego kawałka. Zadaniem gracza jest takie manipulowanie tym wolnym miejscem ...
  10. Lego App4+
  Teraz także i na smartfonie można poukładać nasze ulubione klocki Lego. Gra w szczególności jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat.

  W tej grze klocki układa się jeszcze łatwiej niż w rzeczywistości. Dodatkowo mamy tu możliwość po...  Szukaj
  Popularne wyszukiwania
  Wszystkie kategorie gier

  Twoje konto


  Gry na Androida
  alawar - 120x600
  Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
  Zamknij