Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Zręcznościowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Spider-Man
Spider-Man
Wielkość: 129.13 MB
Autor: Activision
Licencja: demo
Dodano: 20-08-2017
Pobrań: 245
Spider-Man to postać znana wszystkim z filmów o tym samym tytule. Filmy zostały oparte na komiksach sygnowanych przez firmę Marvel.

Nasz tytułowy bohater to mężczyzna, który dzięki ugryzieniu przez pająka przeistoczył się w dziwny stwór, który zebrał w sobie cechy dwóch gatunków: człowieka i pająka. Być może nie wszyscy darzą pająki sympatią, jednak trudno odmówić tej postaci (Spider-Man) czegoś co zwraca na siebie naszą uwagę i zdecydowanie jest pozytywnym bohaterem. Dlatego też wcielenie się w tą rolę jako gracz może nam dać sporo zabawy.

Fabuła gry nie jest skomplikowana. Spider-Man zostaje wrobiony w kradzież pewnego wynalazku poprzez zdjęcia, które zawierają kogoś w przebraniu człowieka-pająka. Naszym zadaniem jest zrobienie wszystkiego żeby oczyścić się z tych zarzutów.

Niestety darmowa i udostępniona tutaj jest tylko wersja demo, jednak i ona może nam dać przynajmniej namiastkę zabawy jaką możemy dostać wraz z pełną wersją.
Pomimo tego, że gra jest już dość leciwa to poprawnie działa na Windows 10.


  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Icy Tower Icy Tower
Icy Tower to bardzo niepozorna i prosta gra zręcznościowa. Sterujemy zabawną postacią rapera Harolda (możemy z...
SAMMY SURICATE in Lion-Land SAMMY SURICATE in Lion-Land
Wcielamy się w postać małej ale zwinnej surykatki. Żeby ukończyć dany poziom musimy zebrać wszystkie diamenty,...


Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność