Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Wyścigowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Rajd Polski
Rajd Polski
Wielkość: 225.83 MB
Autor: IQ Publishing
Licencja: demo
Dodano: 04-10-2017
Pobrań: 288
Rajd Polski to gra, która posiada licencję Polskiego Związku Motorowego. Została ona wydana przez polskiego wydawcę. Wersja, którą tutaj dodaliśmy do pobrania jest wersją demonstracyjną. Jest ona niestety także nieco wiekowa, jednak pomimo wszystko daje możliwość zabawy przez dłuższą chwilkę. Szczególnie dla zapalonych fanów wyścigów samochodowych.

Trasy w tej grze oparte są na autentycznych drogach Mazur, na których rywalizują także kierowcy biorący udział w prawdziwym Rajdzie Polski. Wersja demo daje dostęp tylko do jednej trasy oraz dwóch aut: Peugeot 2007 S2000 oraz Subaru Impreza STR10.

Zarówno grafika i dźwięk nie są może już najwyższych lotów, jedna biorąc pod uwagę to, że ta produkcja ma około 7 lat, to jeździ się całkiem przyjemnie. Sporym atutem jest na pewno fakt, że to całkowicie polska wersja, łącznie z pilotem, który podpowiada nam kierunek drogi w trakcie wyścigu.


   

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Need for Speed: Hot Persuit 2 Need for Speed: Hot Persuit 2
Need for Speed: Hot Persuit 2 to wyścigi połączone z unikaniem złapania przez policję. Poza samochodem pościgo...
Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w... Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w...
Zygzaka McQueena, wyścigowe autko z filmu Auta, znają chyba wszyscy i nikomu go przedstawiać nie trzeba. Miło...


Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność