Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Samochodowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
BeamNG.drive
BeamNG.drive
Wielkość: 94.31 MB
Autor: BeamNG
Licencja: demo
Dodano: 02-10-2017
Pobrań: 228
Ta gra jest symulatorem jazdy autem typu truck. Nie jest to może duży samochód ciężarowy, ale też całkiem fajnie się prowadzi.

W grze możemy się fajnie pobawić jeżdżąc po specjalnie przygotowanych torach. Mamy tutaj zwykłe wyboje, ale także różne tory wymagające dość precyzyjnego kierowania. Fizyka jazdy jest dość precyzyjna i całkiem fajnie odwzorowuje realną jazdę samochodem.

Jako, że mamy tutaj tylko wersję demo to samochodowa ekwilibrystyka jest tu jeną rzeczą jaka jest dostępna. Jednak to wystarczy żeby się nacieszyć z całkiem ciekawego sposobu spędzania wolnego czasu :)


   

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...


Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność