Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
The Witch's Green Amulet
The Witch's Green Amulet
Wielkość: 85.41 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 13-08-2017
Pobrań: 333
Udostępniamy kolejną ciekawą grę w pełnej wersji bez żadnych dodatków szpiegujących czy też reklam. Mamy możliwość przejścia tej gry bez ponoszenia żadnych opłat ani też innych uciążliwości.

Czy warto więc zagrać w tą grę? To oczywiście każdy będzie mógł sam ocenić jak sobie ją zainstaluje na komputerze... Jest to gra przygodowa, w której nasza główna bohaterka zostaje wciągnięta w wir dziwnych wydarzeń w pogoni za poszukiwaniem swojego męża.

A wszystko zaczyna się dość prozaicznie. Jessica spotyka na swojej drodze namiot, w którym siedzi pewna starsza kobieta. Sprzedaje ona Jessice zielony amulet, który staje się źródłem wszystkich dziwnych rzeczy jakie ją później spotykają. Co stanie się później i to czy się tego dowiemy zależy już tylko od tego czy uda się nam rozwiązać wszystkie zagadki jakie napotkamy po drodze. Poza wyszukiwaniem ukrytych przedmiotów, których będziemy szukać wg kształtu a nie jak to zwykle bywa po nazwie, w grze znajduje się także szereg innych mini gier, które zachęcają do kontynuacji tej przygody.


 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...


Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność