Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Super Flash Mario Bros
Super Flash Mario Bros
Wielkość: 13.92 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 11-06-2017
Pobrań: 485
Super Mario Bros to niegdyś bardzo popularna gra,nadal jednak znajdują się amatorzy tej bardzo prostej jak na dzisiejsze czasu produkcji.

Grafika jest ultra kiepska, dźwięk także... to co może się w tej grze podobać? Tak do końca nie jest to mnie jasne bo mi akurat nigdy Super Mario Bros się nie podobała... Niezależnie od gustów, o których się nie dyskutuje grę sygnuje firma Nitendo i już tylko ten atut gry wystarczył żeby była ona hitem.

Tutaj udostępniamy grę za darmo w pełnej wersji żeby przypomnieć ją tym, którzy o niej zapomnieli i podsunąć tym, którzy być może nigdy nie mieli przyjemności pograć w tą klasyczną grę.

A o co chodzi w samej grze? Jest to klasyczna gra zręcznościowa, w której wybieramy sobie głównego bohatera (Mario lub Luigi) a następnie wybieramy się w długą podróż, w której za każdym rogiem czai się niebezpieczeństwo...


Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...

Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność