Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
PakMan 2008
PakMan 2008
Wielkość: 2.45 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 19-07-2017
Pobrań: 309
PakMan to prawdziwy klasyk. Jednak jako gra prosta i popularna ma bardzo dużo klonów. PakMan 2008 jest jednym z nich.

Zabawa w tej grze tkwi właśnie w jej prostocie. Sterujemy naszym bohaterem, w tej roli możemy wybrać postać o wyglądzie chłopca lub dziewczynki, i unikamy innych stworków biegających po planszy, która jest labiryntem. Naszym zadaniem jest przejście całego labiryntu i zebranie trójkącików, które oznaczają trasę. Musimy to zrobić w ściśle zdefiniowanym czasie.
Oryginalny Pacman zjadał elementy ułożone na drodze labiryntu.

W trakcie rozgrywki zbieramy różne rzeczy, które mogą nam pomóc: czas, dzięki któremu zwiększamy sobie szansę na skończenie poziomu, serce dające nam kolejne życie oraz inne ciekawe dodatki. Możemy na przykład zdobyć na chwilę moc dzięki której spotkanie ze stworkiem skończy się źle dla niego a nie dla nas jak to zwykle ma miejsce. Innym ciekawym efektem jest zamrożenie stworków czyhających na nasze życie.

Gra jest darmowa i można ją pobrać w pełnej wersji.


   

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...


Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność