Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Oozi: Earth Adventure
Oozi: Earth Adventure
Wielkość: 156.46 MB
Autor: Awesome Games Studio
Licencja: freeware
Dodano: 30-10-2017
Pobrań: 218
Każdy kto lubi grę Mario z pewnością polubi także i tą platformówkę. Oozi: Earth Adventure to gra, która prezentuje całkiem ciekawą i miłą dla oka grafikę a także fajne efekty dźwiękowe.

Wcielamy się w postać Ooziego i podobnie jak w innych tego typu grach pomagamy mu dotrzeć do domu. Oozi to kosmita, który rozbił swój statek na Ziemi. Musimy unikać pułapek, eliminować napotkanych wrogów i zbierać gwiazdki.

Ta gra jest platformówką 2D i udostępniamy tutaj pełną darmową, ale w pełni legalną wersję. Nie można nie wspomnieć o tym, że jest ona w obecnej chwili także sprzedawana na platformie Steam i kosztuje około 5 euro. Autorzy gry zdecydowali jednak także na jej darmowe udostępnienie żeby móc skorzystać na wsparcia głosowania na grę.


Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...

Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność