Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Inspector Magnusson: Murder on the Titanic
Inspector Magnusson: Murder on the Titanic
Wielkość: 104.74 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 02-08-2017
Pobrań: 257
Ta gra jest połączeniem odnajdywania ukrytych obiektów z historią powiązaną ze statkiem Titanic. Do tego mamy całkiem sporą ilość ciekawych mini gier a wszystko w bardzo ciekawej grafice. Całość okraszona jest faktem, że mamy tu do czynienia z pełną wersją do pobrania za darmo.

Titanic to statek kultowy znany głównie dzięki tragedii jaka miała miejsce z jego udziałem. Tym razem mamy jednak historię kryminalną bo jak wskazuje już sam tytuł mowa będzie o morderstwie na Titanicu.
Wszystko zaczyna się od odnalezienia ciała pracownika obsługi statku. Dowody wskazują na to, że miało miejsce morderstwo. Kapitan statku prosi profesora Magnussona, inspektora policji, o pomoc w tej sprawie.

Wcielamy się więc w rolę detektywa i dokonujemy oględzin miejsca morderstwa oraz innych lokalizacji statku w celu rozwikłania zagadki i odnalezienie winnego.


 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...

Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność