Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Garden Defense
Garden Defense
Wielkość: 54.51 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 04-06-2017
Pobrań: 250
Garden Defense to gra, w której musimy bronić roślinek w naszym ogrodzie... A co im grozi? Tak! Straszne owady chcą je pożreć. Owady muszą jednak najpierw dotrzeć do naszych roślinek.
I tu mamy szansę na ich obronę. Stawiamy wieżyczki, które strzelają automatycznie do biegnących w kierunku roślin owadów. Do nas należy wybór miejsca oraz to ile tych wieżyczek postawimy. Wszystko także zależy od finansów jakie będziemy mieli na zakup tej owadobójczej broni.

W trakcie kolejnych etapów rozgrywki mamy dostępne inne metody zwalczania owadów.

Gra jest pełną wersją do pobrania za darmo. Zdecydowanie nadaje się dla dzieci. Ma kilka poziomów trudności i możemy je tak ustawić żeby także trochę mniej doświadczonym graczom udało się obronić rośliny przed groźnym napastnikiem.


  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...


Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność