Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Farmington Tales
Farmington Tales
Wielkość: 124.32 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 01-11-2017
Pobrań: 208
Farmington Tales to całkiem ciekawa gra będąca połączeniem gry farmerskiej, puzzli oraz odnajdywania ukrytych obiektów. Wyszukujemy ukrytych rzeczy na różnych planszach za co otrzymujemy złote monety, uprawiamy ziemię i sprzedajemy na lokalnym rynku nasze plony. Za nie także otrzymujemy wynagrodzenie. Mamy także krowy, od których jest mleko, co nam daje kolejne dochody. Mamy także kury oraz owce dzięki nim mamy jajka i wełnę, co także możemy sprzedać.
Pieniądze są bardzo ważne bo dzięki nim możemy się rozwijać, rozbudowywać i upiększać farmę a także spłacać dług, który powstał w wyniku zapłaty za leczenie żony farmera Dahlii.

Dodatkową atrakcją gry jest rozwiązywanie różnych puzzli.

No i najważniejsze: gra jest dostępna jako pełna wersja do pobrania za darmo, bez reklam ani innych dokuczliwych niedogodności.


  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...


Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność