Gra AquaBall przenosi nas w podwodny, magicznie kolorowy świat. Przypomina w dość znaczący sposób Arkanoida, jednak różnorodność efektów oraz cała szata graficzna oraz oprawa muzyczna sprawia, że czujemy się w zupełnie innym świecie.
Tutaj, podobnie jak w oryginalnym Arkanoidzie dysponujemy padem i odbijamy piłkę w ten sposób żeby zbić jak najwięcej pływających elementów. Z części zbitych obiektów uwalniamy ukryte w nich przedmioty, które w większości powinniśmy zbierać przy pomocy pada. Możemy za nie otrzymać dodatkowe bonusy w postaci kolejnego życia lub też możemy powiększyć powierzchnie pada, czy też zmienić jego właściwości. Należy jednak uważać co zbieramy bo niektóre bonusy mogą powodować niekorzystne efekty, na przykład zmniejszać pada.
Gra jest doskonała dla dzieci z uwagi na jej spokojny nastrój oraz to, że zawiera dużo różnorodnych i ciekawych elementów oraz stworzeń, które realnie można odnaleźć w podwodnym świecie.
Udostępniona wersja jest pełna i daje długi czas dobrej zabawy na 140 poziomach. Uruchomienie gry powoduje jedynie pokazanie się okienka reklamowego i instaluje pasek narzędziowy w przeglądarce internetowej IE.
Jeśli chcesz pobrać tę grę POLUB NAS!
|
21-10-2011, 23:03:08 fajna gra !
19-01-2012, 11:41:13 fajna |