Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Annabel
Annabel
Wielkość: 90.62 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 17-07-2017
Pobrań: 129
Jeśli jakaś dziewczynka weszła tu w poszukiwaniu lalki Annabell to niestety może się rozczarować bo ta gra niestety nie dotyczy Baby Annabell a jedynie jest próbą pokazania pewnej historii, w której w główną rolę wcieliła się Annabel.
Cała historia jak i gra mogą być jednak ciekawe.

Annabel przyleciała do Egiptu na konferencję archeologów. Nasza bohaterka przyszła zwiedzać muzeum, poświęcone księżniczce Annabel oraz jej dynastii. Szybko okazuje się, że księżniczka Annabel wyglądem przypomina panią archeolog... Nagle przenosimy się w czasy kiedy żyła księżniczka i zaczynamy odkrywać jej historię.

Gra prezentuje się bardzo ciekawie od strony graficznej. Historia jest opowiadana w świecie 3D i wymaga ona interakcji ze strony gracza. Naszym głównym zadaniem jest odnajdywanie i łączenie różnych elementów, które są wymagane żeby przejść do kolejnego etapu. Są tu także mini-gry, które uatrakcyjniają rozgrywkę.

Grę można pobrać w pełnej wersji za darmo.


 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...


Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność