Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Pizza Dude
Pizza Dude
Wielkość: 57.82 MB
Autor: Myplaycity.com
Licencja: freeware
Dodano: 27-09-2012
Pobrań: 12 127
Pizza Dude to gra stworzona na bazie bardzo ciekawego pomysłu jednak z realizacją już trochę gorzej. Fabuła gry jest prosta: pracujemy w pizzerii jako chłopak lub dziewczyna (wybieramy postać), przygotowujemy pizze na zamówienie a następnie ją dostarczamy. Gra jest o tyle ciekawa, że daje nam możliwość realizacji całego łańcuszka: począwszy od odebrania zamówienia, przygotowania pizzy a skończywszy na jej dostarczeniu na miejsce z wykorzystaniem motoroweru (w przypadku dziewczyny) lub quada (w przypadku chłopaka).

Początkiem gry jest wybór postaci, do wyboru mamy postać dziewczyny lub chłopaka. Po przejściu do gry musimy odebrać zamówienie więc biegniemy do telefonu.
Sterowanie postacią jest proste, używamy kursorów na klawiaturze a do zwrotów używamy myszki. Wybór czynności zatwierdzamy enterem.

Po odebraniu zamówienia przechodzimy do wyboru odpowiednich składników, które pojawiają się na liście. Jak już mamy wszystko wybiegamy na zewnątrz naszej restauracji i wsiadamy na motorower lub quad. Sterowanie pojazdem nadal jest proste ale nieco inne: używamy wyłącznie kursorów klawiatury. Wsiadamy i wysiadamy enterem.

Jak już kierujemy motorowerem lub quadem musimy uważać na przeszkody, samochody bo każde zderzenie zabiera nam cenny czas, jednak jaki wypadek byśmy nie spowodowali za chwilę możemy jechać dalej. W przypadku gdy wjedziemy do wody lub spadniemy z wysokości następuje koniec gry i gramy od nowa. Na dowóz pizzy mamy określony czas, po przekroczeniu którego tracimy zamówienie i wszystko zaczyna się od początku.

Właśnie z uwagi na niewielką ilość czasu realizacja zamówienia jest dość karkołomna. W sumie jednak gra się przyjemnie pomimo mało dopracowanej grafiki i mankamentów sterowania.

Udostępniona jest pełna wersja bez żadnych ograniczeń.


 

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • morzna krasici samohody
  • to nie jest wersja demo
  • jak to zaistalowac
  • fajna pełna gra XD pozdro.
  • ekstra gierka polecam
  • to nie demo tylko pełna wersja
  • Super , super i jeszcze raz super gra ! Normalnie idealna dla mnie . A wgl ten pies . Jest taki słodki . Ja nie zawoziłam pizzy tylko jeździłam byle gdzie :B
  • To Pełna Wersja!!!
  • EKSTRA GIERKA DAJE 10/10
  • niegrałam jeszcze w to co to za gra fajna zaraz jo ściągne

Dodaj komentarz


OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...

Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność